Kategoria: Wpisy gościnne

Zapraszam osoby zainteresowane tematyką Czech, a w szczególności Moraw, do publikowania artykułów, również z linkami na łamach portalu Morawy dla Każdego.

Pożądane są relacje z wypraw rowerowych szlakami wina, artykuły na temat czeskiego wina, nie zamykamy się też na piwo, jak również artykuły związane z regionem.

Czy samochody na abonament to coś, co należy mieć na uwadze?

Samochody na abonamentZ drugiej strony, auto to często podstawowe wyposażenie każdej rodziny i ciężko wyobrazić sobie w ogóle codzienne funkcjonowanie bez jego możliwości. To codzienne dojazdy do pracy, do szkoły, czy też okazjonalnie poza miasto na urlop. Poszukiwane są zatem pewne alternatywne opcje, które są w stanie zmniejszyć koszty, a umożliwić korzystanie z własnego auta.

Legginsy z wysokim stanem — sposób na ukrycie niedoskonałości ciała

Legginsy z wysokim stanem GattaLegginsy to element garderoby, który od wielu lat króluje w damskiej garderobie. Obecnie jednak przeżywa swój zdecydowanie najlepszy czas. Wszystko ze względu na znacznie większą dostępność krojów niż jeszcze kilka lat temu. Główną rolę odegrały legginsy z wysokim stanem, które pozwalają ukryć mankamenty, takie jak np. wystające boczki. Nie każdy model z wysokim stanem to jednak potrafi. Jak w takim razie wybrać idealne legginsy?

Copyright © 2013 - 2022 morawy.wycieczkowo.info - Projekt i wykonanie http://wordpress.toczynski.org/ - Zdjęcia http://fotografia.toczynski.org/